uaru

Прикарпаття має своїх патріотів

Ще досить юний хлопець, а вже стільки зумів досягти... Саме так можна сказати про нашого земляка, уродженця села Білоберізка - Василя Гілюка, котрий не живе осторонь суспільних процесів, а навпаки намагається щось змінити, покращити... Завжди активний, цікавий та цілеспрямований і головне - досвідчений та дуже розумний...

Народився Василь 9 квітня 1993 року в селі Білоберізка, Верховинського району, Івано-Франківська області.

Свою трудову та громадську діяльність, розпочав ще під час навчання в школі, ставши активістом не лише рідного села, а і обласного рівня.

У 2009 році Василь вступає до лав Національного медичного університету імені О. О. Богомольця за спеціальністю - "Лікарська справа", де навчається і до сьогодні. Відмінник навчання, учасник міжнародних програм та конкурсів, має велику кількість наукових друкованих праць.

З 2014 року є здобувачем іменної стипендії Верховної Ради України для найталановитіших молодих вчених. Окрім професійної діяльності, веде активну громадську роботу.

Через особисті внутрішні переконання і відповідну громадянську та державницьку позицію щодо нашої держави в період революційних подій, стає організатором служби захисту майдана НМУ ім. О. О. Богомольця в м. Києві.

Постійнний учасник протесних маршів та акцій.

Став лідером революції рівності в НМУ ім. О.О. Богомольця, в наслідок чого було знято попереднього ректора і призначено нового. За час запеклої боротьби, котра відбувалась в університеті, відстоював права та інтереси студентів. На сьогоднішній день, залишається координатором служби допомоги постраждалим на сході України. У липні поточного року, з волонтерською допомогою був відправлений в зону АТО.

У 2014 році, став лідером та очолив Громадську Організацію "Стутдовіра" котра об'єднує студентів, активну молодь, амбіційних та рішучих молодих людей. Спільна діяльність молодіжних активістів спрямована на створення нових стандартів життя, викарбування нової еліти України, підготовка молоді для успішного розвитку нашої держави.

Сьогодні, наш земляк захищає права та інтереси не лише студентсва м.Києва, а й пані Амосової. Його громадська робота спрямована на побудову країни нових стандартів, втілення найкращих цінностей та ідеалів суспільства, а також забезпечення реалізації можливостей кожного пересічного громадянина.

Як повідомив Василь на своїй сторінці ВКонтакті, "Друзі, можете мене привітати - подав документи до ЦВК, буду балотуватися по одномандатному Солом'янському округу в якості самовисуванця. Будемо працювати за ім'я нашої організації "Студдовіра" та на благо всієї України! Слава Україні!".

Ось таких людей виховує Прикарпаття!