Огляд ресторану Каша Маслом у Чернівцях

Куди піти перекусити, посидіти та поспілкуватися? Це питання хвилює більшість із нас. Звичайно багато хто любить гламурні чи тематичні місця. Комусь подобаються маленькі затишні кав'ярні. А мені особисто добре заходить формат «їдальні» на максималках або «шведської лінії».

Огляд ресторану Каша Маслом у Чернівцях

Розкажу про своє улюблене кафе. Або точніше ресторан – Каша Маслом у Чернівцях. Минулого тижня я поїв суші в YOKI, сходив з дітьми в OZZI і пообідав вуличною шаурмою у фастфуді Донер Кебаб. Але тут зовсім інше. Каша Масла – це тепле, затишне, душевне місце. Я не раз бував там у Харкові і в Чернівцях воно нітрохи не гірше.

Оформлення приємне. Приглушене світло, музика, столики, м'які сидіння. Така універсальна, класична історія.

Без обідраного лофта чи пластикового мінімалізму. Думаю, сподобається більшості. Але це не головне.

А головне тут це кухня. Точніше принцип роботи. Практично всі страви вже готові та чекають на вас на вітрині. Ви берете тацю і просто вибираєте, що взяти. І це чудово. Відразу видно якийсь салат, суп або гарнір на вигляд. Якого розміру є порція. Ми не замовляємо кота у мішку. Все на перед вашими очима. Обирай та плати. Наприкінці шведської лінії каса, де порахують усе, що ми набрали. Готівка або термінал на вибір.

Окремо можна відзначити тортики. Вони дуже смачні. На мій смак можна було робити їх не такими солодкими, але це вже індивідуальні уподобання.

На лінії роздачі є міні-піци. А якщо хочеться звичайну, велику, на тонкому тесті, то її окремо можна замовити на барі. Час приготування – близько 10 хвилин. Класична «Маргарита» коштує 90 гривень, а решта по 150. Смак нічим не гірший від так званих італійських піцерій.

Висновки такі. Каша маслом у Чернівцях відмінне місце, щоб перекусити. Швидко, не дорого, смачно. Пишіть свої відгуки про цей заклад.