uaru

Українські техноблогери: підбірка YouTube каналів про технології українською

З початку війни всі українці почали шукати цікавий та якісний контент українською. Я цікавлюсь технологіями та зробив для себе підбірку YouTube каналів. Всі хлопці та дівчата роблять дуже круті відоси які я всім раджу.

Українські техноблогери: підбірка YouTube каналів про технології українською

Andro-news

Andro-news - це український YouTube-канал, присвячений публікації актуальних новин і відео-оглядів зі світу технологій. Канал спеціалізується на інформації, пов'язаній з китайськими компаніями та їхніми продуктами, зокрема такими брендами, як Xiaomi, OnePlus, Samsung, Apple, realme та іншими.

Зміст каналу:

 • Актуальні новини: Andro-news надає своїм глядачам найсвіжішу інформацію про нові релізи, анонси і оновлення в технологічному світі.
 • Відео-огляди: Канал регулярно публікує відео-огляди китайських смартфонів, планшетів і інших гаджетів, дозволяючи глядачам отримати докладний огляд та враження від цих пристроїв.
 • Оновлення китайського ринку: Andro-news надає інсайти і огляди тенденцій на китайському ринку, що стає джерелом цінної інформації для тих, хто цікавиться гаджетами з цього регіону.

Основні представники:

 • Голуб Дмитро: Штатний співробітник, який відповідає за контент на порталі та постійно поповнює його актуальною інформацією.
 • Олександр Дойч: Редактор, відповідає за правопис і коментарі до контенту, забезпечуючи високу якість публікацій на каналі.
  Завдяки своїй роботі та увазі до деталям, Andro-news став надійним джерелом інформації для всіх, хто цікавиться технологічними новинами та гаджетами в Україні.

YouTube канал: @AndronewsloveChina

Dima Maleev

Діма Малєєв - це український блогер та відеоконтент-креатор, народився в Каліфорнії, США, але має корені в Україні. Відомий своїм україномовним YouTube-каналом, Діма Малєєв розпочав свою власну діяльність в 2019 році, як ведучий інформативного та розважального блогу, розташованого на іншому боці планети - в Каліфорнії.

На своєму YouTube-каналі, Діма Малєєв поділяється цікавими інсайтами щодо щоденного життя в галузі IT, розкриваючи теми, пов'язані з робочими аспектами, заробітною платою та податками. Він також висвітлює питання цін, освіти і суспільних подій, таких як американський рух BLM (Black Lives Matter). Крім цього, він не соромиться висловлювати свої погляди на недоліки в діяльності великих світових корпорацій.

Діма Малєєв проводить роздуми про таких видатних особистостей, як Ілон Маск, Дональд Трамп, Павло Дуров та Юрій Дудь. Крім того, його канал є платформою для спілкування з надзвичайно цікавими гостями та особистостями, що приносять різноманітність і цінність його контенту.

Діма Малєєв продовжує надавати інформацію та перспективи на різні теми, роблячи свій канал популярним серед глядачів, які цікавляться культурними та технологічними аспектами життя в США та Україні.

YouTube канал: @dima_maleev

FERUMM LIVE

FERUMM LIVE - це YouTube-канал, що спеціалізується на чесних та україномовних технологічних оглядах. Ця онлайн-платформа пропонує глядачам широкий спектр цікавого і відвертого контенту, спрямованого на огляд сучасних гаджетів та електроніки.

Канал відрізняється від інших завдяки своєму підходу до створення вмісту. FERUMM LIVE відзначається відсутністю сценарійних заготовок у своїх відео. Глядачі можуть бути впевнені, що кожен огляд є живим і неупередженим висловлюванням автора, що надає більше об'єктивності та автентичності відомостей, поданих у відео.

Канал запрошує всіх до свого клубу, де можна знайти відгуки про найсучасніші гаджети, зокрема смартфони, ноутбуки, графічні планшети та інші електронні пристрої. Власники каналу прагнуть поділитися своїми думками і враженнями про різноманітні технологічні новинки, допомагаючи глядачам приймати обдумані рішення щодо покупок.

Важливо зазначити, що раніше на каналі було представлено контент російською мовою, але після початку війни автори прийняли рішення вести його виключно українською мовою. Цей крок підкреслює їхню відданість українській аудиторії та українській мові як способу комунікації. FERUMM LIVE - це надійний джерело інформації для всіх, хто цікавиться технологічними новинками та відгуками на них.

YouTube канал: @ferummlive9774

Geek Branch

Geek Branch - це YouTube-канал, призначений для всіх, хто прагне бути в курсі найновіших досягнень у світі гаджетів і технологій. Засновник каналу створює захоплюючий та інформативний контент, спрямований на розгляд різноманітних електронних пристроїв.

Канал Geek Branch славиться своїми докладними оглядами останніх смартфонів, ноутбуків, планшетів та інших технологічних гаджетів. Його автор ділиться власним досвідом використання технологічних новинок та відкриває глядачам нові технологічні тренди. Крім того, канал регулярно публікує найсвіжіші новини зі світу гаджетів та цікаві відео про інноваційні розробки.

Підписавшись на канал Geek Branch, ви завжди будете в курсі останніх досягнень у сфері штучного інтелекту, розумної техніки, віртуальної реальності та багато іншого. Приєднуйтеся до цієї спільноти технологічних ентузіастів на Geek Branch і розширюйте свій технологічний світ.

YouTube канал: @geekbranch

Keddr.com

Keddr.com - це інтернет-ресурс, який функціонує як позитивне geek-ком'юніті, спеціалізуючись на креативному підході до інформаційних технологій та гаджетів. Сайт славиться своїми захоплюючими відеооглядами різноманітних технологічних пристроїв, а також представленням інформації щодо продуктів Apple і Android.

Keddr.com відзначається регулярними відеоглядами, спрямованими на різні платформи, включаючи Android, iOS і Windows. Канал також пропонує щонедільний відеоблог, де глядачі можуть дізнатися про найновіші події та новини у світі технологій. На сторінках сайту та каналу регулярно з'являються цікаві рубрики, які надають різноманітність інформаційному контенту.

Команда Keddr.com складається з видатних ведучих:

 • Сашко Ляпота, відомий як контентний владика, який приносить креатив та позитив у свої відеоролики.
 • Семен Кременюк, відомий як технічний король, відзначається своєю експертною думкою щодо технічних характеристик гаджетів.
 • Михайло Карпенко, відомий як мобільний імператор, зосереджується на мобільних технологіях та пристроях.

Keddr.com став надійним джерелом інформації для технологічних ентузіастів та гіків, які прагнуть бути в курсі останніх інновацій у світі гаджетів та технологій.

YouTube канал: @keddr

PROМОВА

PROМОВА (або ПРОЄКТ МОВА) - це YouTube-канал, який був створений з метою поширення та популяризації українськомовного контенту. Головною особливістю цього каналу є його спеціалізація на озвученні іноземних відео вперше українською мовою.

PROМОВА працює над перекладом та озвученням іноземних відео, роблячи їх доступними та зрозумілими для українськомовної аудиторії. Канал прагне розширити горизонти знань і розвивати інтерес до різних тем та жанрів, представляючи українцям різноманітний контент, який був раніше недоступним через мовні бар'єри.

PROМОВА сприяє культурному обміну та розумінню різних культур, а також сприяє збагаченню української мови через іноземний контент. Канал став значущим джерелом навчального та розважального контенту для тих, хто цікавиться іноземною культурою та мовою в українському контексті.

YouTube канал: @projektmova

Svidomy

Svidomy - це україномовний YouTube-канал, який спеціалізується на технічних питаннях та оглядах у різних сферах технологій. Канал надає найактуальніші новини та огляди різних пристроїв, таких як смартфони, планшети, ноутбуки, комп'ютери, розумні годинники і фітнес-трекери.

Svidomy висвітлює різні аспекти технологічного світу, включаючи продукцію таких відомих брендів, як Apple, Samsung, Xiaomi, Sony, Lenovo, Asus, OnePlus, OPPO, Poco, Redmi та інші. Канал пропонує докладні огляди і оновлення стосовно платформ і операційних систем, таких як iOS, MacOS, WatchOS, iPadOS, та багато інших.

Автор запрошує глядачів стати частиною дружнього та доброзичливого спільноти інтернет-користувачів, які цікавляться інформацією про ІТ галузь. Svidomy робить акцент на україномовному контенті та намагається зробити технології більш доступними для української аудиторії. Ласкаво запрошуємо до перегляду та долучення до цієї інформаційної спільноти на Svidomy!

YouTube канал: @Svidomy

YARKOtech

YARKOtech - це YouTube-канал, присвячений розгляду та дослідженню різноманітних технологічних гаджетів і пристроїв. Ведучий каналу поділяється своїм особистим досвідом використання смартфонів, комп'ютерної техніки, мікрофонів, дронів і багатьох інших технологічних пристроїв.

YARKOtech відзначається непримхливим підходом та щирістю у висловлюваннях, намагаючись зробити інформацію про технології більш зрозумілою і доступною для своєї аудиторії. Канал пропонує огляди, відгуки та поради щодо купівлі та використання різних гаджетів, а також надає інсайти щодо нових технологічних тенденцій.

Якщо вас цікавить власний досвід користування технологічними пристроями та бажання розібратися у великому асортименті гаджетів, то YARKOtech стане вам в надзвичайно корисним джерелом інформації та порад. Ласкаво просимо на канал, де ви знайдете цікаві та пізнавальні відео про технології!

YouTube канал: @yarkotech

Вектор UA

Вектор UA - це YouTube-канал, на якому веде свої відеоролики Віктор, привітаючи глядачів зі словами "Привіт, мене звати Віктор і я радий бачити вас на ютуб-каналі Вектор UA." Канал спеціалізується на оглядах та тестах різних гаджетів і технічних пристроїв, включаючи смартфони, мікрофони, акустичні системи, навушники, ноутбуки, комп'ютери, камери та багато інших.

На Вектор UA також представлені огляди новинок зі світу технологій, що дозволяє глядачам бути в курсі останніх тенденцій та інновацій. Важливою особливістю каналу є те, що весь контент представлений українською мовою, що робить інформацію більш доступною та зрозумілою для україномовної аудиторії.

Віктор, ведучий Вектор UA, ділиться своїми враженнями, досвідом та детальними оглядами, допомагаючи глядачам зробити обдумані вибори при виборі та використанні технологічних пристроїв. Канал є важливим ресурсом для технологічних ентузіастів та всіх, хто цікавиться світом гаджетів і технологій.

YouTube канал: @vector_ua

Канал Лучкова

Канал Лучкова - це YouTube-канал, який спеціалізується на розкритті всіх аспектів користування гаджетами та високими технологіями. Ведучий каналу, Іван Лучков, відомий як "найтехнологічніший одесит", пропонує глядачам огляди нових технологічних продуктів та докладні розбори вже існуючих моделей.

Канал Лучкова відзначається експертним знанням у світі високих технологій та активно ділиться цими знаннями через свої відеоуроки та актуальні огляди. Метою ведучого є полегшення життя сучасної людини, роблячи його більш зручним та захоплюючим завдяки новітнім технологіям.

Канал Лучкова є цінним ресурсом для всіх, хто цікавиться технологіями та бажає бути в курсі останніх інновацій. Іван Лучков робить світ високих технологій доступним і зрозумілим для своєї аудиторії, надаючи інформацію та рекомендації щодо використання сучасних гаджетів.

YouTube канал: @LuBlog

Клятий раціоналіст

Клятий раціоналіст - це україномовний науково-популярний YouTube-канал, який активно пропагує раціоналізм та використання наукового методу для аналізу та розуміння світу навколо нас.

На цьому каналі присутні кілька рубрик:

 • Спростування міфів: Основна рубрика, де автор каналу ставить під сумнів загальновідомі факти та обґрунтовує їхню оманливість або доводить їх істинність.
 • Цікаві факти: Відеоролики, де Раціоналіст розкриває неочікувані та маловідомі відомості.
 • Новини науки: Про останні винаходи, відкриття та дослідження у світі науки.
 • Антиморок: Розповідь про конкретних людей та організації, які займаються маніпуляцією та розповсюджують антинаукові відомості.
 • Вечірній раціоналіст: Інформаційно-розважальне шоу з участю українських науковців, де відбуваються зустрічі та інтерв'ю.
 • Науково обґрунтовані лайфгаки: Перевірені корисні поради, спрямовані на поліпшення якості життя.
 • Клятий подкаст: Спілкування з однодумцями, вченими та популяризаторами науки.
 • Псевдодіагностика: Аналіз шарлатанських методів дослідження організму.

Канал Клятий раціоналіст надає глядачам можливість поглибленого розуміння наукового підходу та сприяє розвитку критичного мислення.

YouTube канал: @K.Rationalist

МАЙФОН

МАЙФОН - це YouTube-канал, створений командою фанатів крутих гаджетів, які хочуть поділитися позитивом та корисними порадами з глядачами. Автори Вітають на каналі і обіцяють зробити день цікавішим та позитивнішим!

YouTube канал: @maifon

Неронський

Неронський - YouTube-канал, де ви дізнаєтеся про техніку та гаджети, а головне - все українською мовою!

YouTube канал: @neyronsky

Ноталка Шелягіна

Ноталка Шелягіна - це популярний YouTube-канал, який колись спеціалізувався на оглядах техніки на платформі "Розетка", але тепер є незалежним каналом, представленим техно-блогеркою Наташею Шелягіною. Наташа, відома також як "мати оглядів техніки на Rozetka", стала важливою постаттю в українському YouTube-співтоваристві.

У 2018 році Наташа Шелягіна почала співпрацювати з популярним техно-блогером Wylsacom, що в значній мірі збільшило її популярність та визнання серед глядачів. Канал Ноталка Шелягіна став місцем, де глядачі знаходять цікаві відеоогляди та технічні новини, представлені зі своєрідним поглядом Наташі, яка завжди готова поділитися своїми думками та враженнями від гаджетів та технологій.

YouTube канал: @Notalka

Що далі?

Ми будемо поповнювати наш список блогерів, а ви пишіть в коментарях кого ви дивитесь та слухаєте!

Відгуки