uaru

На Прикарпатті відбудеться літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик

20 вересня на Циганському горбі у селі Ліски Коломийського району відбудеться літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик. Його заснував місцевий письменник Ярослав Ясінський, адже в цьому селі жили дідусь і бабуся легендарної співачки та восьмеро їхніх дітей, зокрема, і її батько – відомий віртуоз-скрипаль Володимир Цісик.

На Прикарпатті відбудеться літературно-мистецький фестиваль імені Квітки Цісик

За словами Ярослава Ясінського, так пошановують американську співачку українського походження Квітку Цісик, що "зачарувала світ українською піснею", і водночас популяризують рідну пісню та поетичне слово, інформує ОДТРК "Карпати".

У програмі фестивалю – виступи бардів, авторські та пісні з репертуару Квітки Цісик, а також поезія, есеїстика, проза. В Ліски традиційно приїдуть літератори з Івано-Франківщини, Львова, Києва, Тернопільщини, Чернівців.

Ярослав Ясінський власним коштом встановив на Циганському горбі пам'ятник просвітителям села Ліски, серед яких дядько співачки Микола, що загинув від рук енкаведистів в Дем'яновому Лазі. А з часом хочуть поставити тут і пам'ятник Квітці Цісик.

Відгуки