uaru

Що таке Hamster Kombat, як грати і коли можна вивести гроші?

Привіт усім! Сьогодні я розповім вам про нову гру у світі Web3 - Hamster Kombat. Ця захоплива гра в Телеграмі дає вам шанс стати керівником криптовалютної біржі та розвивати її, збільшуючи прибуток. Ви часто питали як грати в Near Wallet або Blum, та багатьом це здалося занатто складним чи не цікавим. Тому думаю хомʼяк вам зайде точно!

Чим вирізняється Hamster Kombat?

Hamster Kombat - це не просто клікер. Тут вам не обов'язково постійно тапати по екрану. Ви можете збирати монети, прокачувати пасивний дохід і всього раз на три години заходити, щоб зібрати нагороди. Таким чином, ви витрачаєте мінімум часу і зусиль на майнінг токенів, але отримуєте максимальний профіт. Щоб прийняти участь треба запустити телеграм бота з грою за посиланням - https://t.me/hamsTer_kombat_bot/start?startapp=kentId32768871

В умовах сьогоднішнього інтересу до криптовалют і блокчейн-проєктів, це чудова можливість бути в тренді.

Чому варто звернути увагу на Hamster Kombat?

Давайте розберемо основні переваги цієї гри:

 • Популярність: На момент написання статті в Hamster Kombat грають понад 10 мільйонів активних користувачів, а кількість підписників у Телеграмі перевищує 5 мільйонів.
 • Стратегічні партнерства: Проєкт співпрацює з великими криптовалютними біржами і такими важливими партнерами, як хедж-фонд і маркет-мейкер GotBit.
 • Постійні оновлення: Розробники регулярно оновлюють гру, додаючи нові функції та покращуючи стабільність.
 • Дорожня карта: У проєкті є чітка дорожня карта, що свідчить про серйозні плани на майбутнє, включно з майбутнім лістингом токена.

Як грати в Хомʼяка: основні правила

Гра починається з базового капіталу. Ваше завдання - скуповувати картки бірж, щоб вони заробляли якомога більше грошей на годину. Щоб відкрити недоступні картки, необхідно виконувати завдання, наприклад, щось купити або запросити друзів у гру.

На що варто звернути увагу:

 • Прибуток карток: Насамперед звертайте увагу на те, скільки прибутку приносить карта за годину і скільки вона коштує.
 • Простий приклад: карта коштує 10 000 монет і приносить +950 прибутку на годину. Така карта окупиться приблизно за 10 годин. Таким чином, ви можете оцінювати кожну карту і приймати рішення про її прокачування.
 • Рівні карток: Врахуйте, що кожен наступний рівень буде дорожчим, але й прибутку він приноситиме більше.

Правило окупності: Користуйтеся правилом - скільки коштує, скільки прибутку приносить і скільки буде окупатися ваше придбання. Це допоможе вам робити оптимальні інвестиції та розвивати свою біржу максимально ефективно.

Коли вже лістинг і як виводити гроші?

Багато хто запитує, коли буде лістинг монети Hamster Kombat і як виводити зароблені гроші. Згідно з дорожньою картою, у червні планується дроп монети $HMSTR. Однак конкретних дат лістингу поки немає, тому рекомендую підписатися на офіційні канали проєкту, щоб бути в курсі всіх новин.

Мої враження та відгуки

Гра Hamster Kombat дійсно захоплива і має хороші перспективи. Ком'юніті активно підтримує проєкт, і негативних відгуків поки що не зустрічалося. Додаток працює стабільно, а підтримка завжди на зв'язку. Розробники постійно покращують бота і випускають оновлення.

Підсумок: чи варто грати в Hamster Kombat?

Скам це чи ні, обман чи правда - вирішувати вам. Але пам'ятайте, що Notcoin теж спочатку викликав сумніви, а потім приніс реальний прибуток багатьом користувачам. Проєкт Hamster Kombat створює команда з Азії, і якщо у них все вийде, то ми зможемо заробити без вкладень. Щоб прийняти участь треба запустити телеграм бота з грою за посиланням - https://t.me/hamsTer_kombat_bot/start?startapp=kentId32768871

Ось основні причини, чому варто спробувати:

 • Велика кількість користувачів: Понад 10 мільйонів активних гравців.
 • Популярність у Телеграмі: Понад 5 мільйонів підписників.
 • Партнерства з великими гравцями: BingX, GotBit та інші.
 • Регулярні оновлення: Постійна робота над проектом.
 • Високі рейтинги: Входить у топ додатків у Telegram Apps.
 • Прозорість: Наявність дорожньої карти і білої книги.

Якщо гра не вистрілить - ви нічого не втратите, а якщо токен $HMSTR досягне успіху, як Notcoin, то це буде чудова можливість заробити.

Криптовалюта зараз у тренді, тож не втрачайте шанс взяти участь у таких проєктах!

Одним із великих плюсів Hamster Kombat є те, що вам не потрібно витрачати багато часу - достатньо кілька разів на день заходити і збирати те, що намайнив бот. Сподіваюся, мій огляд був корисним, і ви приймете рішення, яке принесе вам задоволення і, можливо, прибуток!

Відгуки