uaru

Бургери: склад та незвичайні різновиди

Бажаєте замовити бургери у Львові в ресторані Emily? Які вам більше подобаються: класичні чи оригінальні? Класичний бургер – це страва, яка складається з декількох основних компонентів та є однією з найпопулярніших форм фаст-фуду. До типових складових класичного бургера належать:

 1. Булочка: М'яка булка може бути підсмажена або підігріта перед подачею. Зазвичай вона розрізана на дві частини.
 2. М'ясна котлета: В більшості випадків використовується котлета з яловичини або з фаршу, що являє собою суміш яловичини й свинини. Її можуть обсмажувати або готувати на грилі.
 3. Сир: Його кладуть на верхню частину котлети, щоб він плавився від тепла м'яса. Часто використовується чеддер або американський сир.
 4. Листя салату: Це може бути, наприклад, айсберг який додає готовій страві свіжості та хрусткіту.
 5. Помідор: Тонко нарізані кружечки томату роблять бургер більш смачним та соковитим.
 6. Цибуля: Кільця червоної чи білої цибулі, надають страві гіркого присмаку.
 7. Соус: Зазвичай додаються кетчуп, гірчиця, майонез – окремо чи в різних комбінаціях. Соус може бути розміщений на верхній половині булочки або розподілений на обидві її частини.
 8. Бекон: Додавання бекону робить страву ще більш смачною.

Це основні складові класичного бургера, але варіації можуть включати додаткові інгредієнти. Вони різняться та залежать від смакових уподобань кожної людини чи конкретного ресторану.

Бургери: смачні й оригінальні
Існує безліч нестандартних та неймовірно креативних варіантів бургерів, які виглядають і смакують зовсім незвичайно. Ось кілька прикладів:

 • Донат

Булочка виглядає як глазурований пончик. Такий бургер може містити м'ясну котлету, сир, бекон і соуси, але виглядає він дуже незвичайно завдяки формі булочки.

 • Рамен

Замість звичайної булочки використовується рамен (японська локшина), яку обсмажують для створення твердої текстури. Такий бургер може містити традиційні компоненти, такі як м'ясо, овочі і соуси.

 • Чорне Вугілля

Булочка та сир виготовлені з чорного вугілля, що надає їм темного кольору. Така страва може мати не тільки незвичайний колір, але і особливий смак.

 • Суші

Іноді навіть традиційна фаст-фуд страва може перетворитися на щось геть незвичне. Булочка замінюється рисом, а м'ясо та овочі подаються у формі, що характерна для суші.

 • Зомбі

Зелена булочка, та якщо її розкрити, ви побачите червоний м'ясний фарш. Це гарна ідея для тематичного меню.

 • Кавун

Булочка виготовлена з кавуна, а в ролі м'ясної котлети може бути виступати його м’якуш.

 • Індекс Калорій

В цій конструкції кожен шар представлений різними стравами із різною кількістю калорій. Такий бургер був створений, як гумористичний експеримент.

Дані бургери – це лише кілька прикладів того, наскільки різноманітно та креативно можна підходити до створення цієї популярної страви. Це результат еволюції під впливом різних кухарів та культур. Така страва відмінно смакує.

Відгуки